Оплата і доставка

Способи оплати

Післяплата
Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)
Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
Мінімальна сума замовлення 100 ₴

Способи доставки

 Курьер по вашему адресу (Правый берег)
Ціна
300 ₴
 Курьер по вашему адресу (Левый берег)
Ціна
300 ₴
 Установка водонагревателя г.Киев 120-200 л
Ціна
2 000 ₴

Установка бойлера

Установка бойлера поможет раз и навсегда устранить проблему с перебоями горячей воды. 

Мастера компании "100КОТЛОВ" выполнят установку электрических бойлеров накопительного типа во всех районах Киева. В условиях городской квартиры или частного дома водонагреватели этого типа являются наиболее удобными и безопасными.

Мы выполним монтаж бойлера качественно и недорого, с соблюдением всех требований его безопасной эксплуатации. Обращайтесь к нам, и Вы обеспечите наличие горячей воды в любое время и в необходимом вам объеме.

Стоимость установки бойлера

Наша компания устанавливает электрические водонагреватели недорого. Стоимость  зависит от типа прибора и характеристик. Средняя цена установки бойлера представлена в таблицах:

 

 Самовивіз
Ціна
За тарифами перевізника
 Установка водонагревателя до 100 л г.Киев (1 400 грн)
Ціна
За тарифами перевізника
 Нова Пошта
Ціна
За тарифами перевізника

Регіони доставки

Україна (по всіх регіонах)

Умови повернення та обміну

Повернення товару за рахунок покупця протягом 14 днів

Умови повернення товару належної якості

Протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту передачі покупцю непродовольчого товару (якщо більш тривалий термін не оголошено продавцем) у місці придбання або в інших місцях, об'явлених продавцем, товар підлягає поверненню та обміну, якщо він не був у користуванні, збережені його споживчі властивості та є докази придбання його у цього продавця.

Товар належної якості можна повернути або обміняти його на аналогічний товар інших розмірів, форм, габариту, фасону, окраски або комплектації, здійснивши в разі різниці в ціні необхідний перерахунок з продавцем.

Умови повернення товару неналежної якості

Повернення товару неналежної якості здійснюється у період встановленого виробником терміну гарантії. Покупець може повернути товар продавцю за таких умов:

При оплаті товару платіжною банківською карткою, повернення коштів буде здійснено на картку, з якої було здійснено оплату. Наявність банківської платіжної картки при поверненні є обов'язковою.

При оплаті товару через платіжні системи, встановлені в інтернет-магазині (онлайн платіж), повернення коштів буде здійснено протягом 7 банківських днів на картку, з якою було здійснено оплату.

При оплаті товару банківським переказом або іншим способом, який не передбачає використання банківської картки, необхідно зв'язатися з продавцем для отримання інформації про додаткові способи повернення коштів.